Gratis

HR Specialist - Salarizare

Manpower Romania

Candidatul Ideal

ManpowerGroup Romania recruteaza pentru pozitia de HR Specialist - Salarizare, pentru clientul sau, un important producător de motoare și ansambluri mecanice.
Locatie: Bucuresti

Cerinte:
Studii superioare finalizate (profil economic, tehnic, umanist)
Experienta in recrutare – minim 3 ani;
Experienta in administrare personal;
Cunostinte solide privind legislatia muncii;
Limba engleza la nivel avansat;
Certificat Inspector Resurse Umane;
Certificare Formator – avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Derularea proceselor care asigură resursele umane necesare realizării obiectivelor strategice ale companiei;
Identificarea și recrutarea potențialilor candidați, conceperea si postarea anunţurile de recrutare;
Colectarea documentelor necesare la angajare si realizarea dosarului de personal;
Intocmirea deciziilor necesare, ca urmare a miscarilor angajatilor companiei (angajare, modificare post, modificare loc de munca, incetare a activitatii, etc.);
Calculeaza lunar indicatorii de performanta procesuala si raporteaza trimestrial Raportul KPI conform planului de control al procedurii;
Intocmirea a fiselor de post si actualizarea lor;
Intocmirea notelor de lichidare;
Administrare personal.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024