Gratis

HR - specialist resurse umane

OK GUARD SRL

Candidatul Ideal

- Experiență anterioara administrare personal, minim 10 ani;
- Absolvent/a studii superioare;
- Cunoștințe avansate de legislația muncii;
- Cunoștințe MS Office (in special Excel si Word) la nivel mediu-avansat;
- Persoana responsabila, dinamica, orientata spre îndeplinirea obiectivelor complet, corect si la termenele stabilite;
- Atitudine profesionala, integritate, capacitate de organizare si planificare;
- Competente de comunicare si relaționare;

Descrierea jobului

- Intocmeste contractele de munca, deciziile si actele adiționale privind relațiile de munca ale salariaților;
- Pregăteste şi arhiveaza acte legate de contractul de muncă al angajaților, modificări salariale, rapoarte disciplinare, concedii medicale si alte documente similare;
- Gestioneaza dosarele de personal;
- Inregistrează in Revisal noii angajați, modificări de contract, inchidere contracte, conform legii;
- Intocmeste adeverințe, tine evidența concediilor, învoirilor şi absențelor nemotivate;
- Se ocupa de relația cu furnizorii de protectia muncii si medicina muncii si se asigura ca toți angajații au controlul de medicina muncii conform legislației;
- Completeaza si transmite registrul de evidenta al salariaților conform legii;
- Tine legatura cu furnizorii de cursuri de perfectionare si inscrie angajatii conform solicitarilor primite;

OFERIM :
- Contract individual de munca, perioada nedeterminata;
- Laptop si telefon de serviciu;
- Suport din partea colegilor si a conducerii.

Program de lucru: Luni-Vineri, 08:00 - 17:00 (cu 1 ora pauza).

Acceptam PFA sau Microintreprindere

OK GUARD SRL, este o societate română cu capital integral privat, care a fost înfiinţată în 1994.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024