Gratis

HR OFFICER

KSA T&T PANORAMA S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui HR Officer pasionat și dedicat pentru a se alăture echipei noastre din magazinele KSA!

Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și pasionată de gestionarea resurselor umane, te invităm să aplici pentru acest rol.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Cunoașterea canalelor de recrutare, efectuarea campaniilor de recrutare, selecția personalului potrivit pentru a asigura și susține misiunea magazinelor KSA;
- Elaborarea, dezvoltarea și implementarea politicilor și a procedurilor de resurse umane;
- Menținerea și gestionarea eficientă a relațiilor cu angajații și rezolvarea conflictelor;
- Elaborarea, dezvoltarea, actualizarea și implementarea politiciilor, procedurilor și a manualelor pentru angajați în conformitate cu legislația în vigoare;

Cerințe:
- Experiență anterioară în domeniul resurselor umane, de preferat Retail;
- Foarte bune abilități de comunicare și negociere;
- Capacitatea de a lucra într-un mediu foarte dinamic și orientat către rezultate;
- Diplomă în domeniul resurselor umane sau echivalent.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru energic, orientat spre echipă și rezultate;
- Oportunități stabile de angajare și dezvoltare profesională.

Alătură-te echipei noastre inovatoare și fii parte din transformarea experienței de cumpărare! Acceptă provocarea și trimite CV-ul tău pe adresa noastră de email: angajări.ksa@gmail.com. Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

KSA - un altfel de magazin cu produse resigilate de pe Amazon, ce redefinește experiența tradițională de shopping, prin scăderea graduală a prețurilor de la 50% la 90%, conform ciclului de reducere din fiecare magazin și prin poziționarea aleatorie a produselor, fără a fi grupate pe categorii precum în magazinele clasice.
Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024