Gratis

HR Administrator

FMCG Marketing&Distributie

Candidatul Ideal

  • ​Curs inspector resurse umane absolvit, reprezinta avantaj;
  • Experienta in domeniul administrarii de personal, reprezinta avantaj
  • Cunostinte de legislatia muncii;
  • Studii universitare absolvite;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Cunostinte solide de utilizare a Excel-ului;
  • Abilitatea de a prioritiza sarcini si responsabilitati multiple;
  • Abilitati de a lucra eficient atat in echipa cat si independent.

Descrierea jobului

  • Pregateste si asigura toate documentele necesare pentru angajare / modificare / incetare a contractelor de munca atat in format ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄letric cat si in format electronic;
  • Pregateste si asigura toate documentele solicitate de catre angajat;
  • Transmite informatii in revisal;
  • Intocmeste delegatii si alte documente necesare pentru accesul angajatilor in magazine;
  • Actualizeaza permanent bazele de date ale angajatilor;
  • Arhiveaza documentele electronic si letric;

FMCG Marketing & Distribuție a fost înființată în 2004 având ca obiect de activitate oferirea de servicii de retail marketing: merchandising, retail audit, implementare POSM, raportare si image recognition etc.
Misiunea companiei este de a fi principalul furnizor de servicii de merchandising la nivel național pentru companiile din industriile de bunuri de larg consum, bricolaj, electronice și IT vizând creșterea vânzărilor clienților noștri prin asigurarea vizibilității la raft a produselor comercializate.

De 20 de ani aplicăm aceleași valori în activitatea de zi cu zi pentru că noi credem în ele și s-au dovedit a fi cele mai importante în îndeplinirea misiunii noastre: orientarea către angajați, excelența în execuție, inovația și partener de valoare.

Suntem o echipă de peste 1200 de colegi în toată țară. Suntem mulți, suntem diferiți, avem abordări diferite și nevoi diferite. Din fericire, la FMCG, avem oportunități de dezvoltare profesională și personală pentru fiecare dintre noi. Ceea ce ne caracterizează pe toți este responsabilitatea, bunăvoința și atenția la detalii. Credem în lucrul bine făcut și știm cât de important este serviciul pe care noi îl oferim. Avem la îndemână instrumente inovative care să ne ajute să performăm și să fim partenerul de valoare ai clienților FMCG.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024