Publicat 21 Ian 2018 | Reactualizat 18 Feb 2018 | Expiră 21 Feb 2018

HOTEL ALEX GALATI angajeaza RECEPTIONER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii medii sau superioare, dupa caz;
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
-aspect placut, prezenta agreabila, seriozitate;
-abilitatea de a lucra in echipa;
-atitudine pozitiva, orientata spre rezultate;
-diploma de calificare in domeniu (reprezinta un avantaj);
-experienta intr-un post similar celui vizat (reprezinta un avantaj);

Descrierea jobului

- intampina oaspetii hotelului si proceseaza cu rapiditate cerintele acestora;
- este disponibil(a) pentru a raspunde cerintelor oaspetilor cu privire la informatii despre hotel sau servicii conexe;
- pune in aplicare procedurile de cazare, eliberare, sau schimbare a camerelor si se asigura ca toate datele sunt introduse in intregime in sistemele hotelului potrivit rezervarii;
- este responsabil pentru fluxul mesajelor si corespondentei oaspetilor;
- verifica permanent incasarile si mentine fluxul banilor, asigurandu-se de intocmirea rapoartelor zilnice pentru banii primiti;
- posibilitati de calificare profesionala;
- lucrul intr-o echipa tanara.

Hotelul ALEX GALATI este un hotel de 3 stele reamenajat complet, având 15 camere, un restaurant, sala de conferinţe, bar.

Expirat
HOTEL ALEX GALATI angajeaza RECEPTIONER  -  Hotel Alex Galati

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles