Publicat 14 Sep 2017 | Reactualizat 21 Sep 2017 | Expiră 14 Oct 2017

HOSTESS SI PROMOTER

5 posturi

Candidatul ideal

Esti o persoana cu un aspect placut, carismatica, punctuala, ai o atitudine serioasa si vrei sa te faci remarcata ?
Alatura-te echipei noastre pentru hostess, modeling, sampling, promotii.

Descrierea jobului

Cerinte:
-întâmpinarea clienților
-buna desfășurare a procesului de înregistrare al clienților și însoțirea lor la locurile rezervate.
-atragerea de vizitatori în stand (la târguri, expoziții).
-servirea invitaților cu băuturi, gustări.
-oferirea de informații pentru clienți / vizitatori / invitați.
-distribuirea materialelor publicitare.
-prezentarea produselor.
-promovarea produselor sau serviciilor.
-promovarea imaginii firmei.
-stimularea vanzarilor.
-întreținerea atmosferei.
-cunosterea a cel puțin o limbă străină.

Noi suntem solutia potrivita! Transformam experienta noastra acumulata in organizarea targurilor si evenimentelor in sugestii flexibile pentru orice client.
Beneficiem de o echipa tanara, dinamica si ambitioasa gata oricand sa faca fata noilor provocari. Acordam o atentie deosebita selectarii modelelor agentiei, pentru un impact si o comunicare eficienta.
Aveti idei, avem solutii. Suntem acolo unde este nevoie sa fim. Biroul principal se afla la Bucuresti, insa oferim acoperire la nivel national pentru majoritatea targurilor, evenimentelor si conferintelor.

HOSTESS SI PROMOTER  -  D & C PARTNER GROUP S.R.L.