Gratis

Hostess/Brand AmbassadorTobacco CRAIOVA /PITESTI,GALATI

Clock Advertising SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Clock te asteapta intr-o #SuperEchipa unde vei cunoaste oameni noi, locuri minunate și provocari frumoase!
Daca esti in cautarea unui job care sa iti permita sa mergi la facultate, dar să iti asigure si un nivel salarial avantajos, te așteptam sa aplici pentru postul de Brand Ambassador (Hostess) pentru promovarea de produse din categoria Tobacco.

Experienta anterioara in vanzari sau promovare poate reprezinta un avantaj, insa credem în capacitatea umană de a se adapta și dezvolta si te incurajam sa aplici la job indiferent daca ai experienta relevanta in domeniu sau te afli la primii pasi in cariera profesionala.

Cu toate acestea, ne-ar placea sa bifezi cateva cerinte minime:
- Aspect placut, profil hostess minim 18 ani
- Disponibilitate pentru un program de 5 zile pe saptamana ( MARTI-SAMBATA ), cate 6 ore/zi, program de zi sau de seara, in functie de planificare
- Persoana comunicativa, cu atitudine pozitiva, dornica sa invete si mereu zambitoare😊

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Interactionarea zilnica cu un numar mare de consumatori
- Recomandarea produselor din portofoliul clientului, conform manualului de promovare si a informatiilor primite la training
- Respectarea programului de lucru, conform planificarii primite si a modului de lucru agreat
- Redactarea rapoartelor de activitate

Beneficii:
- Pachet salarial avantajos (salariu fix + bonus de performanta, alte beneficii extra-salariale)
- Contract de munca
- Transport asigurat de catre team leader
- Tinuta asigurata de catre firma
- Training de specialitate si suport in cadrul unei echipe tinere si active
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de promovare in cadrul echipei

Aplica acum pentru jobul de Brand Ambassador daca ti-ar placea sa faci parte din echipa noastra!
Join our team!

Descrierea companiei

Descrierea firmei

Clock is a BTL and shopper marketing agency that delivers tailor made experiences designed to increase sales and brand awareness and seamlessly bring brands closer to people.

Misiune

Clock aims to be recognized as the national leading agency in BTL and shopper marketing services. With stellar experience and focus driven ambition we are committed to reach every time new exemplary results for our clients and to deliver memorable experiences as well as unique moments for the customers in the entire country.

Produse

121 Consultancy Programs Shopper marketing programs Trade shows and caravans Brand activations In-Store activations Corporate & Consumer Events Field Management

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024