Gratis

Graphic Designer

Medikali Private Healthcare S.R.L.

Candidatul Ideal

Dacă ești pasionat de design, o persoană empatică și motivată și știi să comunici eficient, vino alături de noi și contribuie la îmbunătățirea vieții oamenilor prin comunicarea vizuală a practicilor de sănătate!

Despre clinica noastră:
Medikali este o clinică medicală privată, recunoscută pentru serviciile sale la standarde internaționale și abordarea centrată pe pacient. Ne-am asumat misiunea de a oferi îngrijire medicală de excepție, punând în prim-plan nevoile și bunăstarea pacienților noștri.

Despre rolul de Graphic Designer:
Rolul Graphic Designer-ului este de a crea materiale grafice prin care să comunice eficient mesajele noastre și să reprezinte identitatea clinicii, contribuind astfel la promovarea și consolidarea brandului în ochii publicului.

Cerințe:
  • Experiență demonstrată în design grafic, cu portofoliu solid ce include lucrări relevante.
  • Cunoștințe solide de programe de design grafic, precum Adobe Illustrator, Photoshop și InDesign.
  • Atentie deosebita la detalii, atitudine proactiva și capacitatea de a gestiona simultan mai multe proiecte intr-un mediu dinamic
  • Capacitatea de a lucra eficient într-o echipa si de a comunica clar idei de design
  • Flexibilitate si adaptabilitate la schimbări rapide de prioritati
  • Gandire creativa si capacitatea de a propune soluții vizuale in linie cu directia de brand

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Crearea materialelor grafice pentru campaniile de marketing online și offline ale clinicii.
  • Dezvoltarea și implementarea conceptelor grafice pentru materialele de promovare și publicitate.
  • Design-ul materialelor de branding, inclusiv logo-uri, broșuri, afișe, și alte materiale de identitate vizuală.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de marketing și comunicare pentru a asigura consistența și coerența brandului.
  • Asigurarea că toate materialele grafice sunt livrate la timp și sunt conforme cu standardele de calitate ale clinicii.

Beneficii:
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • Pachet salarial atractiv
  • Abonament medical
  • Tichete de masă și alte beneficii.

Alătură-te echipei Medikali și fii unul dintre arhitecții succesului nostru! Trimite-ne CV-ul tău aici sau la adresa de email cariere@medikali.ro.

Descrierea companiei

"Guiding patients towards a healthier future"

Medikali este clinica medicală privată, nou înființată, amplasată în București, sectorul 3, într-un spațiu modern întins pe 1500 metri pătrați cu peste 30 de specialități medicale.

Misiunea noastră

Medikali își propune să ofere pacienților săi acces la un nou tip de experiență medicală, concepută și organizată în jurul pacientului și a nevoilor sale.

Medikali înseamnă medicină personală și personalizată. Misiunea noastră este aceea de a maximiza calitatea actului medical, privind pacientul ca întreg, prin prisma unicității sale. Dar și aceea de a stabili și dezvolta o relație de încredere, pe termen lung, bazată pe empatie, acces rapid la consultație și implicare totală din partea echipei medicale.

Viziunea noastră

Credem că starea de sănătate a pacientului trebuie privită ca un întreg, nu fragmentat. Astfel, la Medikali, atât profilaxia, cât și diagnosticarea și tratarea sunt procese țintite, nu generice.

Medikali este un nou concept medical creat să te facă să simți că ai o clinică doar pentru tine. Adică, o echipă completă de medici, susținută de un Concierge Medical și completată de Navigatorul de Pacienți, care nu poate scăpa din vedere niciun detaliu, pentru că analizează și tratează în mod integrat.

Valorile noastre

Pacientul în centrul atenției noastre

Suntem aici să acordăm pacientului întreaga noastră atenție. Ca să putem găsi cele mai bune soluții medicale, trebuie întâi să ascultăm. Suntem preocupați de evoluția stării de sanatate a pacientului și lucrăm în echipă pentru a-i oferi siguranța că beneficiază de cea mai bună îngrijire. Medikali este echipa empatică care tratează cu respect, comunicând deschis și uman.

Un sistem complex pentru o experiență simplificată

Fie că tratăm sau prevenim, important este ca pacientul să aibă certitudinea următorului pas, o vedere de ansamblu asupra stării sale de sănătate și acces rapid la suport, oricând e nevoie. Serviciile noastre integrate sunt create pentru a simplifica experiența de pacient și pentru a-i oferi acestuia seninătatea că este în cele mai bune mâini, ghidat pe drumul cel bun.

Ce oferim

Inovație și perfecționare continuă.

Să fii un medic bun înseamnă să nu te oprești din învățat. Suntem conectați în permanență la ultimele inovații din domeniul medical, fie că vorbim de aparatură și tehnologie de ultimă generație sau descoperiri în materie de proceduri și medicație, pentru a oferi acces la cele mai moderne terapii.

Un mediu de lucru sănătos și serios, unde profesionalismul se îmbină corect cu un management de calitate.

Punem la dispoziție un sistem prin care orice medic poate profesa la un nivel ridicat și își poate respecta propriile standarde etice și profesionale.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024