Graphic Designer

OPS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Echipa Open Public Service cauta Graphic Designer talentat si creativ, cu experienta in realizarea conceptelor vizuale atat pentru mediul online, cat si pentru print.

Cunostinte avansate de: AdobPhotoshop; AdobeInDesign; Adobe Illustrator, Photoshop
Cunostinte de baza: HTML, CSS, etc.
Experienta in realizarea si pregatirea de machete grafice, logouri, bannere, newslettere, site-uri
Persoana dinamica, organizata, atenţie distributiva, proactiva, rezistenta la stres si disponibila pentru program prelungit in caz de nevoie
Abilitati de comunicare, spirit de echipă, respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

- creatie publicitara (pliante, brosuri, situri web);
- creare logo-uri si alte elemente de identitate vizuala, prelucrare imagini;
- respectarea termenelor limita;

Beneficii/Avantaje
• transport asigurat de la Piata Unirii (Bucuresti) pana la sediul firmei (Otopeni), tur si retur
• salariu atractiv
• tickete de masa

OPS, companie romano-elvetiana, ofera solutii integrate eCommerce, web development, web design, online marketing, direct marketing, lead generation, fulfillment, call center.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022