Gratis

Graphic Designer Part time

Ortopedicus

Candidatul Ideal

Bună!

Căutăm un graphic designer talentat pentru a se alătura echipei noastre!
Vom investi în potențialul tău pentru a crea împreună proiecte captivante și inovatoare.
Experienta nu este atat de necesara - findca o vom crea impreuna!

Descrierea jobului

  • Lucrezi part-time de la birou
  • Program foarte flexibil - îl stabilim împreună în fiecare săptămână.
  • Stație grafică super performantă
  • Acces la toate toolurile de care ai nevoie pentru a-ți face magia!
  • Transport facilitat - vom contribui si la decontarea lui
  • La birou vei găsi mereu cafea, ceai, apă și atmosferă pozitivă garantată!
Nu-i așa că sună bine? Dar asta nu e tot!
  • Venituri nete de 3.000 lei, prime de sărbători, un program super flexibil, team buildinguri și alte surprize tari!
Experienta ajuta dar nu este obligatorie - conteaza pentru noi ceea ce stii sa faci!

Iată cam ce asteptam de la tine!

Creativitate - Te gândești mereu la idei noi și te distrezi experimentând cu culori și forme.
Tehnologie la vârf - Ești la curent cu cele mai recente trenduri și te pricepi să folosești toate gadgeturile și software-urile fancy.
Îndrăzneala în design - Nu te temi să încerci lucruri noi și să ieși din tiparele tradiționale pentru a crea ceva cu adevărat unic.
Detaliile sunt cheia- Ești atent la fiecare pixel și nu lași niciun detaliu nerezolvat în designurile tale.
Gândirea strategică - Nu doar faci lucruri frumoase, ci le și gândești strategic pentru a se potrivi perfect cu mesajul și scopul proiectului.
Adaptabilitatea ești la putere - Te descurci bine în diverse medii și poți să te adaptezi rapid la schimbări și provocări.
Abilități sociale grozave - Comunici clar și eficient cu echipa și clienții și știi să asculți feedback-ul pentru a-ți îmbunătăți munca.
Spiritul de echipă - Ești prietenos și deschis la colaborare și te bucuri să faci parte dintr-o echipă care împărtășește aceleași pasiuni.
Pasiunea face diferența - Iubești ceea ce faci și asta se vede în fiecare proiect pe care îl realizezi.

Deci, dacă te regăsești în cele de mai sus și vrei să faci parte dintr-o echipă faina, hai să facem echipă și să creăm lucruri incredibile împreună!

Ortopedicus este din 2018 marca inregistrata OSIM pentru textile de casa.

Este companie romaneasca, cu cifra de afaceri estimata la 2 mil eur in 2024 care produce si comercializeaza online textile de casa precum saltele, toppere, pilote si perne dar si produse tapitate precum paturi si canapele.

Este prezent pe pietele online din Romania dar si Ungaria si Bulgaria.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024