de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mai 2019 | Expiră 15 Mai 2019

GRAFICIAN - Corel Draw si Photoshop

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*** Vor fi selectate doar CV-urile candidatilor din Iasi
*** Este obligatoriu sa cunoasteti programul COREL DRAW

Studii liceale sau universitare (intaietate vor avea candidatii cu studii in domeniul artelor plastice),
Prelucreaza imagini in:
- Adobe Photoshop,
- Corel Draw (imagini vectoriale si print),
Atentie la detalii, rapiditate in executie, precizie in lucru

Descrierea jobului

- realizeaza proiecte de dimensiuni mari, la scara 1/1, respectand cotele date.

Programul de lucru: luni-vineri, 08.00 - 16.00

Singura companie din Romania, de mari dimensiuni, cu domeniul de activitate productie vitralii clasice, mozaicuri si pavimente, tablouri, obiecte decorative pentru locuinte si spatii diverse, certificata ISO 9001/2000. 200 de angajati, peste 30 artisti plastici.

Art Georgies este cel mai puternic brand romanesc din sectorul mozaicurilor si a vitraliilor, fiind un brand apreciat atat la nivel national, cat si international.

Art Georgies a brevetat materiale noi, inedite, obtinand medalii de aur la saloanele de inventica de la Bruxelles, Moscova, Geneva si Iasi.

***In urma furnizarii datelor cu caracter personal din CV, va dati acordul pentru utilizarea in vederea contactarii si arhivarea acestor date, de catre S.C. Mozaic Vitralii S.R.L., pe o perioada de cel putin12 luni. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora.

Expirat
GRAFICIAN - Corel Draw si Photoshop  -  S.C. MOZAIC VITRALII S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles