Gratis

Gradinari si personal spatii verzi

ECO GARDEN CONSTRUCT
10 poziții

Candidatul Ideal

ECO GARDEN CONSTRUCT este in cautarea unor persoane muncitoare, punctuale si responsabile cu experienta in domeniul activitatii de amenajare si intretinere gradini si spatii verzi comerciale.
  • Angajam si persoane necalificate responsabile si harnice.
  • Cautam personal harnic, muncitor si responsabil care se pricepe la montarea gazonului, pregatirea terenului, tuns gazon, fertilizari, toaletare arbusti si arbori, plantare arbusti si copaci.
  • Utilizam echipamente si scule moderne, specifice domeniului peisagistic.
GRADINARI SI MUNCITORI SPATII VERZI (10 posturi)

Cerinte:
  • permis de conducere cat B - avantaj
  • experienta in activitatea de amenajare si intretinere gradini constituie avantaj
  • seriozitate și punctualitate
  • bune abilitati de comunicare
Oferim:
  • salariul net: incepand cu 5500 lei negociabil in functie de experienta si responsabilitatile asumate
  • bonusuri de performanta
  • un mediu prietenos în care performanța este rasplatita
  • cursuri de specialitate

Descrierea jobului

Cerinte:
  • experienta în activitatea de amenajare si intretinere gradini constituie avantaj
  • seriozitate, responsabilitate si punctualitate
Oferim:
  • Salariul Net: incepand cu 5500 lei negociabil in functie de experienta si responsabilitatile asumate
  • un mediu prietenos in care performanta este rasplatita
  • carte de munca si cursuri de specialitate

Suntem o echipa de specialisti pregatiti pentru a-ti fi alaturi de la faza de decizie pana la finalizarea amenajari spatiului tau verde. Gasim raspunsuri la nevoile tale si implementam solutii sustenabile si calitative. Construim spatii verzi functionale si creative, care imbogatesc calitatea vietii si experienta de zi cu zi.

MISIUNEA
Spatiile verzi care sunt parte a conceptului de regenerare urbana sunt diferite de spatiile urbane cu care suntem obisnuiti – este nevoie de o altfel de gandire in amenajarea si mentenanta acesora, de multa creativitate si de o permanenta deschidere catre solutii inovative. Misiunea noastra presupune realizarea de proiecte de succes la nivel national si international, care sa contribuie direct la cresterea nivelului de regenerare urbana si la dezvoltarea durabila a societatii, in acord cu normele de protectie a mediului.

VIZIUNEA
Viziunea noastra reflecta increderea noastra in intelepciunea colectiva a omenirii. Credem ca este timpul pentru o schimbare majora si credem ca aceasta poate fi realizata inclusiv prin servicii de amenajare peisagistica la cele mai inalte standarde de calitate, cu cele mai inovative metode si cu cei mai buni oameni. Credem ca oamenii sunt mai fericiti daca traiesc intr – o lume mai verde.

VALORI
Valorile noastre ne definesc ca organizatie si fiecare actiune in parte. Valorile noastre ne ajuta sa lucram impreuna in modul cel mai eficient pentru rezultate care ne implinesc profesional. Sprijinim o cultura a increderii si deschidem portile flexibilitatii pentru responsabilitatea fiecaruia. Personalul Eco Garden Construct, fie ca vorbim despre un ingrijitor de spatii verzi, fie ca vorbim despre un inginer peisagist impartaseste patru valori de baza. Acestea reprezinta radacinile culturii noastre interne:

Colaborare.
Daca lucram impreuna, avem rezultate mai bune. Incurajam diversitatea si suntem convinsi ca suntem mai buni impreuna decat individual.

Responsabilitate.
Actionam in mod responsabil. Suntem constienti de consecințele actiunilor noastre si suntem membri responsabili ai societatii.

Proactivitate.
Suntem proactivi. Suntem diferiti prin vointa si implicare pentru ca suntem convinsi ca un pas marunt inseamna un drum deschis catre o mare realizare.

Invatare.
Suntem dornici sa invatam pentru ca acest lucru ne face mai buni si mai inovativi.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024