Publicat 11 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 11 Nov 2019

Gradinar

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoane care doresc sa lucreze pe pozitia de gradinar, cu sau fara experienta, intr-un hotel de lux (Hotelul Aegean Melathron), situat in Kallithea, Halkidiki, in perioada 15 aprilie 2019 – 15 octombrie 2019.
Candidatul trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel elementar.
Candidatul trebuie sa trimita CV, in limba romana sau in limba engleza, la adresa: manager-chal@aegeanstar.com .
Toate CV-urile trebuie sa fie detaliate, sa specificati genul (feminin/masculin) avand o poza recenta, adresa de e-mail si numar de telefon valabile.
Toate CV-urile depuse vor primi raspuns.
Va rugam sa ne informati din ce data ati putea incepe sa lucrati si pentru cat timp.

Descrierea jobului

Gradinar.
Candidatul poate, sau nu, sa aiba experienta pentru aceasta pozitie.
Gradinarul executa sarcini simple si de rutina in activitati de curatenie, cultivare si intretinere a arborilor (pomilor), arbustilor, florilor si altor plante in parcuri, gradini si plaje.
Sarcini:
- sa intretina spatiile verzi si plajele manual sau folosind echipament;
- sa amplaseeze echipamentele exterioare de gradina, plaja, terenuri de joaca, etc;
- sa mentina curatenia perimetrului exterior hotelului;
- sa efectueze orice alte sarcini asemanatoare incredintate de seful direct.
Responsabilitatile postului:
In raport cu aparatura si materialele utilizate: grebla, lopata, sapa, galeti, lavete, ingrasaminte, ierbicide, detergenti etc.
Oferim:
- 1 zi libera pe saptamana;
- cazare si 3 mese pe zi;
- asigurare medicala;

Grupul de hoteluri Aegean Star Hotels din Grecia este compus din 5 hoteluri de lux de 4 si 5 stele: Aegean Melathron in Halkidiki si Creta Royal, Creta Star, Creta Marine si Creta Panorama in Rethymno.
Hotelurile sunt situate in locatii excelente si se disting prin inaltul standard al serviciilor oferite clientilor.
Președintele și fondatorul grupului, dl. Dimitris Gregoriades, împreună cu familia, păstrând o filozofie consecventă și constantă de peste 30 de ani, a făcut ca Aegean Star Hotels să fie echivalente cu ospitalitatea tradițională grecească.

Expirat

Gradinar  -  Kritikos Astir S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles