Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Gradinar/muncitor intretinere si amenajare spatii verzi

THERME NORD BUCURESTI
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana responsabila, determinata sa isi desfasoare activitatea intr-un mediu de lucru profesionist.

Descrierea jobului

- Amenajarea si intretinerea spatiilor verzi, conform indicatiilor arhitectului peisagist
- Manipularea utilajelor de intretinere a spatiilor verzi - ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈utilaje noi, motorizate, tehnologii de ultima generatie
- Pregatirea solului pentru insamantare
- Tunderea gazonului, a ierbii, insamantarea si intretinerea gazonui, tunderea gardului viu
- Plantarea pomilor , a arborilor, arbustilor si florilor
- Toaletarea copacilor si ingrijirea plantelor
- Ingrijirea solului cu ingrasamant
- Ingrijirea palmierilor si plantelor mici la ghiveci
- Urmarirea programului de hranire al palmierilor
- Intretinerea instalatiilor de irigare
- Posibilitatea de a lucra in ture

Therme este cel mai mare centru de wellness, relaxare si entertainment din Europa. Este locul în care natura si tehnologia se îmbina perfect pentru a aduce experiente exceptionale fiecarui vizitator. Inovatiile si designul unic sunt cele care ne recomanda: avem cel mai mare acoperis retractabil din lume, cea mai mare padure de palmieri din Europa.

Felul în care gândim se reflecta si în ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram. Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai înalte standarde de calitate zi de zi. Pentru tine, asta înseamna oportunitatea de a lucra alaturi de cei mai buni si de a creste rapid într-un mediu profesional unic. La Therme, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.