Gratis

Gestionari depozit

Global Plast Market

Candidatul Ideal

Compania angajeaza Gestionari depozit.

  • Amabilitate, seriozitate si responsabilitate;
  • Experienta intr-un post similar constituie avantaj.

Pachet de beneficii:
-Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
-Salariu dinamic, motivant;
-Comisioane, in functie de realizari;
-Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi
-Oportunitati de avansare bazate pe propriile rezultate;
-Program de lucru: Luni-Vineri in intervalul 08:00-17:00( cu o ora pauza de masa inclusa)

Descrierea jobului

Descrierea jobului pentru GESTIONARI DEPOZIT

Asigura gestiunea fizica si monitorizarea stocului de marfa;
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei;
Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei;
Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie;
Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi;
Preda marfa catre client conform documentelor emise;
Facturile sunt inregistrate corect conform procedurilor interne si legale;
Verifica starea produselor din stoc periodic conform normelor interne si a normelor de calitate ale producatorului;
Verifica stocul de produse la sfarsitul fiecarei zile de lucru si de cate ori este cerut de catre superiorul ierarhic pentru actualizare;
Depoziteaza produsele din stoc cu respectarea NPM si PSI;
Sa raspunda la toate solicitarile venite din partea administratorului pentru indeplinirea unor sarcini conforme fișei postului;Te asteptam in echipa noastra !

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Global Plast s-a infiintat in anul 2003, opereaza la nivel national si regional prin 6 depozite cu o suprafata totala de peste 15.000 mp, o echipa de peste 200 de angajati si are un portofoliu de aproximativ 3000 de articole.

Printre acestea se numara marcile proprii Zorex, Alabala si Papelino popularizate pe site-ul nostru Gospodar.Shop

Tot din anul 2003 am dezvoltat si activitatea de export ,produsele noastre fiind deja recunoscute in peste 20 tari din Europa.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024