Gratis

Gestionar

SANIPACK DISTRIBUTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare
Disponibilitate la program de Luni- Vineri, orele 8:30- 17:00
Operare PC: SAGA, MS Office (Excel, Word)
Permis de conducere categoria B de minim 2 ani
Capacitate de planificare si organizare a activitatii proprii, precum si de lucru in echipa

Descrierea jobului

Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa in depozit
Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
Asigura miscarea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂stocurilor
Pregatirea comenzilor pentru clienti sau curierat
Participa la inventarierea produselor

Contract de munca pe perioada nedeterminta
Salariu intre 2500- 4000 lei in functie de experienta
Bonusuri in functie de implicare si performanta

Echipa Sanipack Distribution, cauta coleg pentru postul de Gestionar/ Facturare. Societatea noastra se ocupa cu distributie de materiale de curatenie, ambalaje si detergenti in domeniul HoReCa (Hoteluri, Restaurante, Catering).

Depozitul este situat in Loc. Pantelimon, Jud. Ilfov, str. Orizontului.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 16 Iun. 2024