Gratis

Gestionar

APF TRADE SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
- permis conducere categoria B - OBLIGATORIU;
- experiența nu este obligatorie;
- cunoaștere operare calculator;
- scurtă enumerarea locurilor de muncă anterioare și perioadele de lucru;
- precizare a salariului dorit.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- introducerea mărfurilor în programul de gestiune;
- transferul acestora către alte gestiuni;
- ordonare, manipulare piese, echipamente în locație;
- participă la acțiunile de descărcare/încărcare marfă;
- gestionare piese, echipamente.
- alte sarcini specifice (se vor specifica în fișa postului)
- toate operațiunile trebuie efectuate cu un mare simț de răspundere.

Beneficii:
- transport GRATUIT de acasă la locul de muncă;
- pregătire pentru învățarea activităților specifice (detalii echipamente, program de gestiune etc)
- bonuri de masa, tichete cadou
- salariul net începe de la 3000 lei.
- program de lucru: L-V, 8 ore/zi;

Importator utilaje pentru zootehnie și echipamente pentru prelucrarea laptelui.

Furnizor de servicii pentru industria zootehnica: montaj si service instalatii de muls (sali de muls, muls la conducata, muls la bidon), pluguri racloare, fronturi autoblocante pentru furajare, cusete odihna bovine, micro-FNC-uri etc.

www.apftrade.ro

Publicat 11 Mai 2024 Reactualizat 25 Mai 2024 Expiră 10 Iun. 2024