Gratis

GESTIONAR

AC HELCOR

Candidatul Ideal

Studii medii/superioare
Experienta in gestionare bunuri
Cunostinte de utilizare a calculatorului
Cunostinte de contabilitate primara constituie avantaj
Persoana serioasa, ordonata, sociabila

Locatia postului este in loc. Petresti, comuna Corbeanca.

Descrierea jobului

Receptie marfa, asezarea acesteia pe rafturi.
Facturare si pregatire comenzi.
Inregistrare chitante in programul informatic.
Intocmire rapoarte de vanzari.
Relatia ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu clientii alocati.
Cunoasterea si respectarea regulilor de buna practica de distributie angro a medicamentelor

Cu o experienta de peste 30 ani, Compania Farmaceutica AC HELCOR este un producator roman de medicamente cu prescriptie medicala, OTC, vitamine si suplimente. Echipa noastră este formată din peste 150 de specialisti cu pregatire superioara, medici, farmaciști, chimisti - cercetatori, economisti, ingineri, specialisti de marketing si vanzari, care lucrează zi de zi pentru a pune la dispozitia oamenilor medicamente, vitamine si suplimente sigure, eficiente la standarde europene. Vizitati site-ul firmei la www.achelcor.ro / www.biosunline.ro.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024