Gratis

Gestionar

MRB Electric SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Persoana punctuala, ordonata;
  • Abilitati de comunicare;
  • Munca in echipa;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Buna capacitate de planificare si organizare a propriei munci;
  • Operare calculator (Pachet Microsoft Office);
  • Seriozitate;
  • Integritate;
  • Responsabilitate.

Descrierea jobului

  • Recepţionarea si gestionarea cantitativa si calitativa a materialelor, uneltelor si echipamentelor de lucru;
  • Intocmirea necesarelor de materiale in urma consultarii cu departamentele societatii si intocmirea; necesarelor de materiale saptamanal;
  • Livrarea materialelor, uneltelor, la punctele de lucru ale societatii;
  • Pastrarea ordinii si curateniei in depozit, aranjarea materiale in depozit.

MRB Electric ofera solutii complete clientilor sai in domeniile:

instalatii electrice /sisteme fotovoltaice /confectii metalice/ proiectare si productie ansamble wire harnesses

Diversificarea activitatiilor pozitioneaza MRB Electric printre cele mai active companii pe piata.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024