Gratis

GESTIONAR

Magnum Therm S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte minime :
* Studii : medii;
* Vechime: minim 1 an pe un post similar (gestionar depozit);
* Aptitudini de calcul matematic;
* Cunoștințe de operare PC;
* Atentie la detalii, disciplina, corectitudine, seriozitate;
* Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei
*Persoana responsabila, asumata

Descrierea jobului

efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei ;
-aranjeaza marfurile pe rafturi/rastel mentinand o ordine logica si curatenie permanenta;
- întocmeste intrarile si iesirile de materiale in sistemul de gestiune;
- încarca/descarca/infoliaza si eticheteaza materia prima si produsul finit;
-pregateste comenzile si le aduce la locul de incarcare;
-verifica si se asigura ca se întocmesc avizele de însoțire a mărfurilor din comanda primită din șantier;
- recepționează și verifică retururile de materiale din șantiere și le înregistrează în sistemul de gestiune;
-securizeaza si protejeaza marfa atat la primire cat si la incarcarea in masini ;
-participa la inventarierea stocului de marfa ori de cate ori se solicita;

Oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur și dinamic, beneficiind de:
– salariu motivant;
– tichete de masă;

Infiintata in anul 2007, cu capital suta la suta autohton, si avand ca obiect de activitate lucrari de instalatii, SC Magnum THERM SRL, a plecat la drum cu obiective de dezvoltare ambitioase si foarte bine definite.

Avind implementat sistemul de managementul calitatii ISO 9001:2008, sistemul de management al securitatii si sanatatii ocupationale OHSAS 18001:2007 si sistemul de management de mediu ISO 14001:2004, precum si autorizatii ISCIR pentru montaj, verificare si service, SC MAGNUM THERM SRL IASI, ofera servicii de inalta calitate in domeniul instalatiilor.

Datorita seriozitatii si promptitudinii cu care societatea abordeaza cererile clientilor, dar si din punct de vedere al raportului calitate pret, ea si-a atins telul, devenind in scurt timp una din firmele de renume de pe piata ieseana si nu numai.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024