Gratis

Gestionar showroom / depozit situat in Bucuresti

CONBETA SRL

Candidatul Ideal

Angajam gestionar showroom / depozit situat in Bucuresti, sector 1, care sa asigure gestiunea fizica a stocului de marfa in depozit.
Compania se ocupa cu vanzarea de materiale pentru instalatii termice si sanitare, obiecte sanitare si produse pentru intretinerea instalatiilor.

Contract de munca pe perioada nedeterminta

Descrierea jobului

Cerinte:

Operare PC;

Cunostinte dе gestiune primara;

Persoana organizata si atenta la detalii;

Capacitate de planificare si organizare a activitatii proprii, precum si de lucru in echipa.

Initiativa, memorie vizuala, concentrare si atentie distributiva ;

Punctualitate, spirit organizatoric, capacitate de a lucra cu oamenii .

Descrierea jobului :

Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa.

Opereaza in stoc miscarile de marfa.

Pastreaza documentele justificative legate de stocuri

Beneficii:

Salariu atractiv 4000 lei net si 800 lei tichete de masa

Tichete de masă.

Conbeta SRL este o firma privata cu capital 100% romanesc infiintata in 1991.

Suntem cunoscuţi şi recunoscuţi ca fiind un partener valoros şi de încredere atât de clienţi, consumatori, furnizori, cât şi de comunităţile unde ne desfăşurăm activitatea.

Oferim clienţilor şi partenerilor noştri pe lângă gama largă de produse de instalaţii şi obiecte sanitare, pachete complete, asigurându-le suport tehnic şi servicii utile

Firma se află într-un proces continuu de extindere.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024