Publicat 10 Ian 2017 | Reactualizat 07 Feb 2017 | Expiră 11 Feb 2017

Gestionar Securizare Aprovizionare - Penurii

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare
• Cunostinte avansate de limba franceza si de limba engleza
• Bune cunostinte MS Office (MS Office Excel avansat)
• Tenacitate, rigoare, atentie la detalii si capacitate de decizie
• Capacitate de sinteza si de diagnostic
• Abilitati de comunicare , negociere si orientare catre client
• Spontaneitate si reactivitate in conditii neasteptate de risc si stres

Descrierea jobului

• Securizeaza si aprovizioneaza uzinele de caroserie montaj/mecanice si centrele logistice din perimetru in cazul incapacitatii furnizorilor de a livra piese pe termen scurt si mediu, cu scopul de a evita rupturile de fabricatie, incidentele de productie sau de a minimiza efectele in productie in caz de situatii inevitabile.
• Anima si ofera suport furnizorilor aflati in penurie
• Consolideaza nevoile de piese ale uzinelor cliente
• Arbitreaza si face repartitiile de piese pentru uzinele cliente
• Perimetrul de desfasurare a activitatii este international.

Grupul de origine franceza RENAULT, care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN, va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului.
Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.

Expirat
Gestionar Securizare Aprovizionare - Penurii  -  Renault Romania