Gratis

Gestionar (santier constructii)

ARCADA COMPANY SA
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana organizata, cu bune abilitati de planificare si initiativa;
  • Persoana meticuloasa, atenta la detalii;
  • Gandire analitica,buna capacitate de rezolvare de probleme atunci cand apar;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte bune de operare MS OFFICE;
  • Permis auto categoria B;
  • Pentru postul din cadrul santierelor de constructii ale societatii.

Descrierea jobului

- Inventariaza marfurile,inspectand calitativ si cantitativ marfurile care intra / ies din magazie;
- Verifica bunurile care intra in gestiune cu datele inscrise in actele insotitoare;
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
- Asigura miscarea stocurilor;
- Expediaza marfa;
- Inregistreaza sistematic si cronologic datele privind stocurile;
- Se asigura de incarcarea si descarcarea marfii in conditii de siguranta pentru oameni si marfa descarcata;
- Stabileste necesarul de scule / materiale si intocmeste comanda de achizitie;

Venituri incepand de la 4000 lei, in functie de experienta dovedita
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024