Gratis

Gestionar - punct de lucru Barlad

SC Titan Machinery Romania SRL

Candidatul Ideal

- Persoana organizata si atenta la detalii.
- Abilitati bune de comunicare (scris si vorbit).
- Experienta anterioara in activitati de gestiune/logistica a marfii este obligatorie.
- Bune cunostinte tehnice cu privire la masinile si utilajele agricole/de constructii cormecializate de companie.
- Abilitati de operare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook) si de a lucra cu sistemele electronice specifice pentru piese de schimb.
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu – criteriu esential.

Descrierea jobului

- Gestioneaza stocul fizic de piese de schimb aflat in punctul de lucru.
- Preia marfa livrata de furnizori si verifica concordanta dintre actele insotitoare ale marfii si marfa.
- Depoziteaza marfa la locul potrivit in depozit, utilizand eficient spatiul de depozitare.
- Inmaneaza marfa clientilor interni/externi si completeaza documentatia aferenta.
- Vinde clientilor, la punctul de lucru, piese de schimb si/sau consumabile pentru masinile si utilajele agricole/de contructii.
- Se asigura ca personalul departamentului “Service” si clientii externi dispun de piesele de schimb intr-o maniera eficienta.
- Preia comenzile de piese de schimb, aloca piesele de schimb din stocurile existente sau plaseaza comanda la diferiti furnizori, conform procedurii interne.
- Urmareste si prioritizeaza comenzile, astfel incat sa raspunda in mod optim necesitatilor afacerii.

Te vei bucura de:

- un pachet de beneficii in care salariul este exprimat in EURO net si platit in lei, actualizat la cursul mediu din fiecare luna;
- instrumente de lucru (laptop, telefon);
- schema de bonusare;
- bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi lucrata oferite lunar in format electronic;
- vouchere de vacanta;
- 25 zile de concediu;
- abonament medical la clinica privata;
- asigurare privata de sanatate;
- carti direct la birou de la Bookster (biblioteca online) si discounturi la spectacole/evenimente culturale

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024