Gratis

Gestionar / Lucrator depozit piese auto - Oradea

Augsburg International Impex

Candidatul Ideal

Angajam:​
  • lucrator/gestionar depozit piese auto Oradea.

Locatii:​
  • Municipiul Oradea, Strada OGORULUI, Nr. 146, NR. CADASTRAL 152059, Judet Bihor.

Descrierea jobului

Sarcinilе postului:

•Descаrca marfa livrаta in depozit de catrе sofеri.
•Verifica mаrfа primita din punct dе vedеrе calitаtiv si cantitativ.
•Aranjeaza mаrfа pe rafturi conform specificatiilor logistice.
•Opereaza comenzile in sistem si preleveaza piesele pentru livrare.
•Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii.
•Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare.
•Participa la activitatea de inventar derulata de companie.
•Respecta prevederile Regulamentului intern, a legislatiei in domeniu, procedurile de lucru.
•Pastreaza in stare de functionare prin utilizarea corecta a spatiilor si/ sau instrumentelor de lucru pe care le utilizeaza

Augsburg International este unul dintre principalii importatori și distribuitori de piese auto, uleiuri, elemente de tuning, accesorii, echipamente și utilaje pentru service, lider in Romania pe segmentul de piese originale și elemente de caroserie aftermarket. Augsburg International isi propune să atingă perfecțiunea germană prin calitatea produselor și serviciilor oferite de echipa și partenerii săi, prezentandu-se ca un concept de business inovator, etic și de succes, un model de urmat pe piața auto din Romania.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024