Gratis

Gestionar industrie alimentara

S.C. M&RS.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte
- minimum studii medii
- persoana bine organizata, punctuala,ordonata,atenta la detalii
- seriozitate, eficienta, orientare spre rezultat
- disponibilitate pentru un program de lucru in schimburi si lucru in mediu cu temperatura scazuta
- experienta intr-o fabrica de procesare a carnii reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- asigura gestiunea fizica a stocului de marfa, opereaza in stoc miscarile de marfa, pastreaza documentele justificative legate de stocuri
-gestiunea comenzilor
-efectueaza inventarul stocului de marfa si raporteaza rezultatele activitatii de gestiune a stocului
-inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
-efectueaza transferurile intre sectii

S.C. M&R S.R.L. se ocupa cu procesarea si distributia carnii si a produselor din carne.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024