Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Gestionar fitofarmacie

EUROSEM LTD SRL
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Liceu agricol sau Facultate agronomie cu profilul horticultura/silvicultura/agronomie
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Sa ofere servicii de consultanta clientilor
- Sa gasesca varianta optimta de produse ce se potriveste cerintelor clientului

Descrierea companiei

Eurosem ltd srl ofera produse de protectia plantelor si material saditor de peste 30 de ani!
Oferim seriozitate atat clientilor cat si angajatilor nostri!
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.