Gratis

GESTIONAR FABRICA PROCESARE PESTE

Divertas M S.R.L.

Candidatul Ideal

- Capacitate de comunicare şi relaţionare, corectitudine, capacitate rapidă de decizie;
- Capacitate de coordonare a unei echipe de 4-6 persoane, pentru procesul de ȋncărcare-descărcare masini frigorifice.
- Experienta in domeniul industriei alimentare poate fi un avantaj.

Descrierea jobului

Angajăm pentru fabrica situată în comuna Vadu-Săpat, Prahova: GESTIONAR FABRICĂ PROCESARE PEȘTE

LOC DE MUNCĂ FOARTE BINE PLĂTIT ÎN ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄FUNCȚIE DE DEDICARE ȘI REZULTATELE OBȚINUTE = Oferim 1.500 Euro (7.500 Lei) Salariu NET + masina de serviciu

Scopul postului:
- Realizarea planului zilnic conform gamei sortimentelor, după evaluarea stocurilor și a cererii estimate de vânzare.
- Coordonarea lucrătorilor pentru desfășurarea în bune condiții a activităților de ȋncărcare-descărcare
- Gestionarea depozitului de produse finite si materii prime
- Informarea Administratorului în legătură cu stocurile, stabilirea împreună a gamei sortimentale, tipul de produs, cantitatea care se va vinde si cumpăra în ziua respectivă.
- Stabilirea sarcinilor pentru fiecare lucrător din subordine și eventualele corecții.
- Supervizarea din punct de vedere igienic și corect a depozitării.
- Propunerea măsurilor de îmbunătățire.
- Raportarea tuturor activităților si a problemelor aparute către superiori.
- Verificarea mentinerii curățeniei din spațiile de depozitare și respectarea normelor de igienă

Compania Divertas M SRL a luat nastere in anul 1992, din pasiunea noastra pentru comert si initiativa de a oferi oamenilor produse fabricate dupa retete traditionale.

Compania se bazeaza preponderent pe productia de preparate si semipreparate din peste, comercializate sub brandul propriu DIVERTAS M - PESTE SI DELICATESE DIN PESTE dar si pe comertul cu peste viu, peste proaspat indigen, peste proaspat import UE si peste congelat din UE.

Produsele si serviciile noastre se adreseaza in principal pietei din Romania.

Va punem la dispozitie produse proprii de calitate precum: peste afumat, peste marinat, sarat, salate icre si peste viu, proaspat, congelat.

Ne bazam pe o echipa puternica formata din 55 de angajati cu experienta in aceasta industrie, seriozitatea companiei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostri de afaceri, toate aceastea reprezentand garantia faptului ca oferim servicii si produse de calitate.

Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 27 Iun. 2024