Gratis

Gestionar depozit

2D BARCODE SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta anterioara in domeniul gestiunii de depozit reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte operare calculator (programe de gestiune);
  • Corectitudine, integritate, abilitati de comunicare si coordonare;
  • Cunostinte minime PC
  • Persoana energica, proactiva si orientata catre rezultate;
  • Capacitate de invatare, capacitate de organizare si planificare a activitatii
  • Atentie la detalii
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Gestionarea documentelor specifice activitatii din magazie si asigurarea circuitului corect al acestora;
  • Manipularea si pregatirea materialelor in depozit.
  • Pregatirea comenzilor conform protocolului agreat cu clientii
  • Verifică calitativ și cantitativ produsele primite;
  • Recepționează marfa și întocmește documentele de recepție a mărfii în depozit;
  • Efectuează lunar (sau când este cazul) stocul de marfă;
  • Raportează lunar rezultatele activității de gestiune a stocului;
  • Efectuează transferurile de marfă din stocul central în substocuri și retur;
  • Emite avize de expediție pentru mărfurile ce părăsesc firma, în condițiile prevăzute de lege;
  • Urmărește completarea de către clienți a documentelor fiscale conform legislației;
  • Listează documentele fiscale ce însoțesc marfa și le transmite clientului;
  • Realizarea de comisioane si livrari atunci cand este nevoie.

Beneficii:
  • Salariul atractiv;
  • Prime de sarbatori;
  • Echipament de lucru performant;
  • Mediu de lucru placut;
  • Posibilitatea de dezvoltare in cariera.
  • Tichete de masa.

2D Barcode Solutions este companie privata, infiintata in anul 2007, specializata in stantari si solutii de trasabilitate pentru industriile Automotive, Electronica si Electrocasnica.

Producem la cele mai inalte standarde toata gama de folii izolatoare, etichete industriale – gama diversificata de materiale de la cele mai simple (hartie) pana la etichete speciale (sigilii, de securitate – ascunse; elemente care-si schimba culoarea; rezistente la temperaturi inalte/scazute, etc), foams (cauciuc,silicon, burete).

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024