Gratis

Gestionar depozit

S.C. LIAMED S.R.L.

Candidatul Ideal

Ești o persoană organizată, atentă la detalii și cooperantă, atunci te invităm să te alături echipei LIAMED pe postul de Gestionar depozit, în cadrul departamentului Gestiune și livrări.

Cerințe:
♦ Cunoștinte avansate operare PC și MsOffice;
♦ Capacitate de lucru în echipă, flexibilitate;
♦ Abilități de ascultare, înțelegere și comunicare;
♦ Capacitate de a lucra organizat și eficient cu termene limită;
♦ Atenție sporită la detalii;
♦ Cunoștințe de limba engleză nivel mediu/avansat.

Descrierea jobului

Responsabilități:
♦ Susținerea activității de livrare prin pregătirea și expedierea produselor împreună cu documentele specifice:
  • Preluarea comenzilor și eliberarea facturilor aferente;
  • Emiterea avizelor de expediție;
  • Pregătirea produselor, respectând termenul de timp;
  • Înregistrarea operațiunilor în platforma internă de lucru;
  • Arhivarea documentelor justificative.
♦ Gestionarea stocului fizic de produse, prin eficientizarea spațiului de depozitare;
♦ Actualizarea constantă a stocului, privind starea produselor și retururile înregistrate;
♦ Realizarea inventarului lunar și anual;
♦ Administrarea documentelor justificative legate de stoc, în format fizic și digital;
♦ Menținerea legăturii cu firmele de curierat agreate;
♦ Participarea activă la operațiunile de manevrare fizică a produselor.

Se oferă:
♦ Mediu de lucru plăcut și profesionist;
♦ Colectiv și activitate dinamică;
♦ Oportunitatea unei cariere într-o companie în continuă dezvoltare;
♦ Pachet de servicii medicale în rețea privată de sănătate;
♦ Sistem informatic performant;
♦ Bonusuri și avantaje în funcție de îndeplinirea unei perioade de vechime în cadrul companiei.

⇒ Dacă toate cele de mai sus ți-au atras atenția te invităm să ne transmiți CV-ul, în limba romană și/sau engleză, pe adresa e-mail: recrutare@liamed.ro, specificând postul pentru care se aplică.
Fiecare CV va fi tratat strict confidential.

SC LIAMED SRL este o societate cu capital integral românesc, având ca obiect de activitate importul, comercializarea și service-ul de dispozitive medicale.

Cele mai frumoase povești încep cu o idee măreață și cu perseverență. Povestea LIAMED a început în 1999 cu multe planuri, iar cu pași mărunți am construit ceea ce astăzi reprezintă imaginea echipamentelor de calitate la prețuri accesibile.

Te așteptăm așadar să faci parte dintr-o familie alcătuită din profesioniști, într-un mediu în care punem accentul pe calitate, spiritul de echipă și satisfacția în muncă.

Fă ca zâmbetul tău să schimbe lumea. Nu lăsa ca lumea să schimbe zâmbetul tău!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024