Gratis

GESTIONAR DEPOZIT

TEGEE INTERNATIONAL SRL

Candidatul Ideal

• Experiență minim 2 an în gestionarea unui depozit de marfuri;
• Autorizatie stivuitorist - obligatoriu;
• Limba engleza – nivel conversational constituie avantaj;
• Cu experienta in coordonarea si organizarea gestiunii;
• Absolvent studii medii; studiile superioare constituie un avantaj;
• Abilități de lucru cu calculatorul – nivel mediu;
• Abilități de planificare, organizare;
• Abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa;
• Disciplina, rigurozitate, seriozitate;
• Capacitate de a lucra sub presiune;
• Permis de conducere - categoria B;
• Fără cazier – obligatoriu.

Descrierea jobului

• Recepționarea (cantitativă și calitativă), colectarea, verificarea și ambalarea produselor din depozit, contribuind astfel la asigurarea acurateței și disponibilității stocului din depozit;
• Aranjarea marfii in depozit in functie de tipul acesteia;
• Verificarea/etichetarea produselor;
• Participarea la inventarele efectuate periodic;
• Verificarea termenelor de valabilitate a produselor;
• Va mentine bunele relatii cu furnizorii companiei;
• Va colabora cu celelalte departamente cu privire la estimarea cantitatilor necesare de materiale in vederea efectuarii comenzilor;
• Pregătirea produselor pentru a fi livrate către clienți;
• Pregătirea coletelor pentru livrare și expedierea acestora prin companiile de curierat;
• Păstrarea evidenței documentelor emise zilnic/săptămânal;
• Verificarea periodică a stocului de marfă conform indicațiilor superiorului ierarhic;
• Aranjarea produselor pe rafturi pentru a menține ordinea în depozit și a evita confuzii la colectare.

Companie in continua dezvoltare cu capital strain ce activeaza pe piata din Romania de mai bine de 15 ani.
SocietateaTegee International este membra a grupului Christian Maurer Gmbh din Austria, distribuitor in Romania al marcilor Caramba, Tegee, Arexon - produce tehnice si chimice, aerosoli, consumabile auto.
Punct de lucru: com. Bragadiru, jud. Ilfov.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024