Gratis

Gestionar depozit

Chemirol Agro România

Candidatul Ideal

- Persoană foarte bine organizată, atentă la detalii;
- Studii medii sau superioare;
- Limba engleză – nivel mediu;
- Cunoștințe Word și Excel;
- Abilități foarte bune de comunicare verbală și scrisă;
- Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate;
- Punctualitate, capacitate de planificare.

Descrierea jobului

-Recepția cantitativă și calitativă a mărfii;
-Răspunde de integritatea mărfurilor recepționate;
-Intocmește toate documentele necesare intrării și ieșirii mărfii din gestiune;
-Asigură transmiterea situațiilor solicitate cu privire la stocuri, achiziții și livrări.
- Întocmește rapoarte specifice;

Se ofera:
Salariu motivant;
Tichete de masă; Pachet asigurare privată de sănătate.
CV-ul se va trimite pe adresa de email: jobs@chemirol-agro.ro

Chemirol – cel mai mare distribuitor de inputuri pentru agricultură din Polonia
Povestea Chemirol începe în 1990, la Mogilno, de la un distribuitor local de produse de protecție a plantelor
la un lider în servicii agricole și un specialist în consultanță agricolă. Compania a reușit să își croiască un
drum atât de sigur încât a ajuns deja în aproape toate fermele din Polonia și nu numai, bucurându-se de
încrederea tot mai mare a clienților și de o recunoaștere incontestabilă a viziunii sale.
Extinderea pe piața românească a Grupului Chemirol a început în anul 2008 prin achiziționarea întregului
pachet de acțiuni al unui distribuitor local situat în Arad. Astăzi, Chemirol Agro este prezent la nivel
național prin reprezentanții echipei comerciale, iar planul pe termen lung este similar cu cel din Polonia,
o creștere constantă și continuă.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024