Gratis

Gestionar Depozit

ASP Group East SRL

Candidatul Ideal

Experienta pe un rol similar de minim 2 ani de zile
Experienta de lucru in programe WMS
Atentie la detalii
Organizat
Atestat de stivuitor si experienta de lucru pe acesta, ISCIR
Experienta in manipularea cu usurinta a coletelor si a marfii la locatiile destinate ( se impune si forta fizica, coordonare si dexteritate in pregatirea marfii pentru livrare dar si a receptiilor de marfa)
Experiență în operarea stivuitoarelor Reach Truck e obligatorie
Experienta in gestiunea si asezarea ( maparea) unui depozit.
Experienta in partea de inventare
Experienta in partea de incarcare/descarcare moto - atv-uri reprezinta un avantaj.
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Va fi implicat in partea de receptionare, manipulare, colectare si pregatirea marfii
Va asigura partea de inregistrare a produselor conform specificatiilor logistice, introducerea lor in gestiune la locatiile destinate
Efectueaza operatiuni de introducere in stoc a marfii in programul de gestiune Soft1
Va prelua comenzile de furnizori dar si a clientilor finali, si va pregatii coletele conform politicii interne, si le va incarca in masinile destinate ( curieri sau tir) conform graficului de livrare
La receptia marfii in depozit, verifica documentele (NIR-urile) si semnaleaza eventualele diferente
Asigura miscarea stocurilor
Asigura optimizarea spatiul din depozit
Participa la inventarul anual
Raporteaza orice eroare survenita in procesul de ambalare/deteriorare a coletelor, sau reclamatii din partea clientilor.
Asigura pregatirea marfii pentru transferurile intre gestiuni

Beneficii:

Salariu fix + tichete de masă, bonusuri de performanță;

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

Atmosferă de lucru plăcută, alături de o echipă tânără;

Program de luni până vineri între 09:00 și 18:00

Locația postului este Mogosoaia - Ilfov Str Ciobanului 129 - 130 Corp F1

ASP Group East este unul dintre liderii pieței powersport din România. Portofoliul nostru cuprinde de la ATV-uri, motociclete Indian Motorcycle, snowmobile sau vehicule amfibii, până la căști, echipamente de protecție și piese de schimb, oferind peste 25 de mărci de accesorii recunoscute la nivel mondial.

ASP Group East a intrat pe piața din România în 2013. Suntem parte a concernului internațional ASP Group Distributing, unul dintre cei mai mari distribuitori din industria powersportului, cu activitate în zona Centrală și de Est a Europei.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024