Gratis

Gestionar depozit

SILCA

Candidatul Ideal

  • Bune abilitați de comunicare si relaționare;
  • Capacitate de lucru individual dar și în echipă;
  • Personalitate energica, pro activă, cu atitudine pozitiva;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte de operare in softurile: ERP

Descrierea jobului

  • Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
  • Descarca marfa livrata in depozit de catre soferi.
  • Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ.
  • Cunostinte de operare in softuri (Mentor)
  • Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.
  • Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei.
  • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor.
  • Aranjeaza marfa conform specificatiilor logistice.
  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii.
  • Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare.
  • Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare.
  • Respecta organizarea spatiilor de depozitare
  • Participa la activitatea de inventar derulata de companie.
  • Participa la identificarea marfii pentru inventar.

Societatea SC SILKEYS MACHINES DISTRIBUTION SRL este unic importator si distribuitor in Romania al produselor SILCA-Italia, presteaza servicii copiere chei si comert chei pentru casa si auto precum si feronerie in cele 62 magazine deschise in Galeriile comerciale din Hypermarket-uri si MALL-uri la nivel national .Societatea este in permanenta extindere a retelei de distributie la nivel national precum si deschiderea unor noi magazine. Mai multe detalii pe www.magazine-chei.r
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024