Gratis

Gestionar depozit

OLIMP IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Angajam gestionar pentru depozit de materiale de constructii din Huedin.

Cerinte:
- Studii medii;
- Experienta intr-un post similar
- Atentie la detalii, bune abilitati organizatorice;
- Cunostinte de operare PC la nivel mediu;
- Reprezinta avantaj autorizatie de stivuitorist si talon valabil;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Gestioneaza si aranjeaza produsele din depozit;
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozit;
- Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante;
- Efectueaza transferurile de marfa catre punctele de lucru ale companiei;
- Verifica documentele fiscale ce insotesc marfa si le transmite clientului;
- Opereaza in stoc miscarile si pastreaza documentele justificative legate de stocuri

Beneficii:
- oferim bonuri de masa;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru stabil;
- oportunități de dezvoltare profesională;
- salariul se negociaza in cadrul interviului;

OLIMP IMPEX este o firma ce este pe piata de profil de mai mult de 25 de ani si are ca domeniu principal de activitate fabricarea produselor metalice obţinute prin deformare plastică (tigla metalica, tabla cutata, profile metalice, sisteme de colectare a apei pluviale) si comercializarea materialelor de constructii produse din fier (tevi, otel beton, corniere, plase sudate, etc)

www.olimpimpex.ro

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024