Gratis

Gestionar depozit

STARINST PROEXPERT SRL

Candidatul Ideal

Cerinte

- studii medii, avantaj studii superioare;
- experienta min. 2 ani pe post similar;
- abilitati de organizare.

Descrierea jobului

Descriere

- Recepția cantitativă și calitativă a produselor comercializate;
- Pregătirea materialelor pe baza facturii fiscale/aviz;
- Preia retur marfa de la client;
- Preda marfa la client pe baza de factura/aviz;
- Activități de manipulare a mărfii în depozit;
- Gestionarea corectă a stocurilor;
- Participarea la inventarele semestriale.

Beneficii

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri in functie de performanta;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- decontare transport;
- program de lucru 08.00-16.00;
- mediu de lucru placut.

Descrierea companiei

Am luat fiinta in anul 2013 in inima
Transilvaniei cu scopul de a implementa si distribui materiale pentru instalatii termice de inalta
calitate. Brand-urile pe care le promovam si care ne caracterizeaza sunt:
Centrale Viessmann – Germania, Centrale Saunier Duval – Franta, Centrale
Immergas- Italia , Radiatoare de otel Kermi – Germania, Boilere si rezervoare
de acumulare Thermic Energy - Germania,
Armaturi Herz – Austria, Centrale si termoseminee pe peleti Clam – Italia, Tevi
si fitinguri Henco – Belgia etc.

Ne concentram atentia in a oferi
clientilor nostri servicii si produse de cea mai inalta calitate. Principiile
de baza dupa care ne ghidam zi de zi sunt integritatea, corectitudinea si
increderea pe care o oferim.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024