Gratis

GESTIONAR DEPOZIT PIATRA NATURALA, DEPOZIT BUCURESTI

CHIS & CHIS SRL

Candidatul Ideal

GESTIONAR DEPOZIT PIATRA NATURALA DEPOZIT BUCURESTI​, Soseaua de Centura 47, Chiajna
  • Persoanǎ organizatǎ, cu bune abilităţi de planificare, inițiativa, dorințǎ de ȋmbunǎtǎțire a proceselor;
  • Studii medii si experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
  • Persoana meticuloasa, atenta la detalii;
  • Cunostinte operatiuni intrare/iesire marfa, efectuare inventare;
  • Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
  • Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme atunci cand apar;
  • Bune abilitati de comunicare;& coordonare a echipei din subordine
  • Cunostinte bune de operare MS OFFICE;
  • Atestat ISCIR pentru motostivuitor, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Asigura gestiunea stocului de marfa;
  • Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare;
  • Efectueaza inventarul stocului de marfa conform procedurilor;
  • Inregistreaza si actualizeaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;
  • Intocmeste fisele de magazie si emite avize de expeditie;
  • Achizitioneaza materialele necesare depozitului;
  • Se asigura de incarcarea si descarcarea marfii in conditii de siguranta pentru oameni si marfa descarcata;
  • Receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice;
  • Intretinerea stocului;
  • Consilierea clientilor in vanzarea de la depozit.

Beneficii:
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
  • Salariu fix+bonusuri de vanzari+bonusuri de calitate a muncii.

Cu o bogata traditie si experienta de peste 20 de ani ,recunoscuta in domeniul produselor din piatra naturala din Romania, Piatra Chis este unul dintre principalii importatori si distribuitori de produse din granit ,travertin si marmura la nivel national
Cu o retea formata din peste 27 de depozite si o echipa de peste 200 de angajati , suntem intr-un dialog continuu cu clientii nostri oferind pe langa o gama de produse diversificate, expertiza si calitatea unui serviciu de vanzare & post vanzare la cel mai inalt nivel profesional.
Oferim un mediu de lucru dinamic, intr-o companie in plina expansiune. Apreciem corectitudinea si incurajam dorinta de dezvoltare a angajatilor nostri, oferind posibilitatea evolutiei permanente intr-o echipa de profesionisti.

Va asteptam alaturi de noi!
Echipa Piatra Chis
www.piatrachis.ro

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024