Gratis

Gestionar depozit otel beton

S.C. BOG'ART STEEL SRL

Candidatul Ideal

- persoana comunicativa, cu abilitati de organizare si coordonare;
- cunostinte de gestiune si contabilitate primara in domeniul productiei, prezinta avantaj;
- cunostinte de operare PC /MS Office (excel, Word, Outlook) nivel mediu;
- cunostinte de operare intr-un soft de contabilitate, de preferinta ERP.
- experienta in domeniul productiei de fasonat otel beton, plase sudate, vanzari produse metalurgice relevanta - de preferat

Descrierea jobului

- receptionarea si verificarea marfurilor in depozit;
- organizarea livrarilor de marfuri din depozit catre clienti;
- operarea documentelor de receptie, consum si livrare in sistemul de contabilitate Charisma ERP;
- efectuarea lunara si anuala a inventarierii stocurilor de materii prime si materiale;
- raportarea periodica, catre superiorii directi, privind situatia cantitativa a stocurilor.

Activitatea de productie fasonare otel beton se desfasoara la sediu societatii Bog'Art Steel in strada Nicolae Teclu nr. 55, sector 3, Bucuresti.

Relatii suplimentare la telefon: 0733.103.468

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 4 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024