Publicat 30 Mai 2019 | Reactualizat 27 Iun 2019 | Expiră 30 Iun 2019

Gestionar depozit - locatie Jucu (Cluj-Napoca)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienţă pe un post similar;
Absolvent de studii medii;
Cunostinţe solide în domeniul logisticii;
Persoană dinamică și responsabilă.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
Gestionarea intrărilor şi ieşirilor de mărfuri;
Participarea activă la descărcare;
Întocmirea documentaţiei specifice a stocurilor;
Evidenţa stocurilor;
Gestionarea turelor de lucru;
Relaţionarea cu clienţii alocaţi.

Oferta noastra:
Echipament de lucru;
Bonuri de masă;
Acces la training-uri – în funcţie de aplicabilitatea în activităţile zilnice;
Pachet - discount la furnizorii Schenker;
Bonus performanţă – în funcţie de politicile companiei;
Evenimente dedicate angajaţilor;

Descrierea companiei

Despre DB Schenker
DB Schenker este furnizorul global de servicii logistice, cu peste 72,000 de angajaţi în 2,000 de locaţii. Cu 4 sucursale, peste 60 de puncte de lucru în toate regiunile ţării şi peste 1,100 de angajaţi în România, compania noastră este lider de piată în industia de transport și logistică.

Echipa DB Schenker
Succesul nostru este datorat unei echipe bine pregătite de specialiști, motivați să își depășească limitele și să livreze cele mai bune soluții partenerilor noștri. De aceea, suntem determinați să le oferim un mediu de lucru excelent și un pachet de beneficii diversificat – care cuprinde training-uri, oportunități de dezvoltare profesională, abonament la sală, abonament Bookster și alte beneficii motivante.

Alătură-te echipei DB Schenker și vei face parte dintr-o rețea logistică globală care conectează cele mai importante piețe comerciale din lume. O rețea care îți va permite să îți conturezi cariera profesională într-un mediu intercultural și te va încuraja să îți aduci contribuția la succesul echipei și să faci o diferență.

Expirat
Gestionar depozit - locatie Jucu (Cluj-Napoca)  -  DB Schenker Logistics Romania