Publicat 10 Dec 2018 | Reactualizat 07 Ian 2019 | Expiră 10 Ian 2019

GESTIONAR - DEPOZIT GALATI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta minim 1 an ca gestionar
Cunoasterea legislatiei in vigoare privind gestiunea
Cunostinte contabilitate primara
Bune cunostinte de operare calculator (excel)
Capacitate de analiza si sinteza, emitere diferite rapoarte
Atentie crescuta la detalii, corectitudine, seriozitate
Permis auto categoria B - constituie avantaj

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

Asigura receptia si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice
Tine evidenţa pe loturi a produselor depozitate atat din punct de vedere cantitativ, cat si al termenului de valabilitate
Organizeaza activitatea de sortare, incarcare si descarcare a marfii
Asigura gestionarea permanenta a stocurilor si evidenta informatizata a acestora
In urma verificarii zilnice a stocului de marfa pregateste comenzile de livrare
Amenajeaza si intretine locurile de primire si livrare a produselor
Respecta intocmai procedurile de gestionare a mostrelor, de retur a marfii
Participa impreuna cu comisia de inventar, la inventarieri periodice

IMPORT SI DISTRIBUTIE CONSUMABILE MEDICALE, APARATURA MEDICALA, SUPLIMENTE ALIMENTARE

Expirat
GESTIONAR - DEPOZIT GALATI  -  PANSIPROD DISTRIBUTIE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles