Gratis

Gestionar Depozit - Chitila, Bucuresti

TEDDY WOOD TRADING SRL

Candidatul Ideal

Tshirt Factory - fabrica de merch oficial, personalizare textile si promotionale cauta un gestionar de depozit organizat, responsabil si profesionist.

Candidatul ideal
  • Studii medii;
  • Experienta anterioara intr-un post similar;
  • Capacitate de planificare, prioritizare si organizare;
  • Cunostinte de operare PC: suita Office, ERP, Teams;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza intrarea si iesirea marfii in si din depozit;
  • Rigurozitate in tinerea evidentei si intocmirea stocului periodic;
  • Raspunde de derularea fluxurilor si a procedurilor din depozit: receptie, manipulare, colectare produse, coletare si livrare produse;
  • Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Gestioneaza retururile;
  • Responsabil de activitatile tangentiale cu: departamentul de productie, departamentul de vanzari, furnizori si transportatori interni si externi.

Tshirt Factory a luat nastere in 2009, conceptul de baza fiind acela de studio grafic. In 2012 s-a lansat in industria printurilor digitale. Pana la finele anului 2015 a crescut organic datorita graficii mult mai complexe acumulata in anii precedenti. In 2016 Tshirt-Factory avea sa devina PRIMA si SINGURA companie din Romania care a deschis drumul arstitilor catre lumea Merchandising-ului. In momentul de fata avem peste 120 de artisti, cantareti, pictori, stand-uperi, bloggeri, vloggeri care au propriile colectii lansate pe site-ul Tshirt-Factory.ro
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024