Publicat 11 Iul 2019 | Reactualizat 08 Aug 2019 | Expiră 11 Aug 2019

GESTIONAR - 3.000 LEI NET/LUNA PLUS ALTE BENEFICII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

SOCIETATE COMERCIALA ANGAJEAZA GESTIONAR ( PRODUSE COSMETICE SI INGRIJIRE CASA)

Cerinte:

• Abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa;
• Corectitudine, seriozitate, atentie la detalii;
• Carnet cat. B;
• Atestat ISCIR;

Responsabilitati specifice activitatii de gestiune;

- preda/receptioneaza marfa in forma fizica conform documentelor (factura fiscala, aviz de expeditie, nota de transfer, dispozitie de livrare);
- respecta conditiile si standardele de depozitare;
- participa la inventarierea stocurilor de marfa;
- manipularea marfurilor in depozit;

Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei.

VENITURI NETE PENTRU PRIMUL AN 3.000 LEI NET/LUNA PLUS ALTE BENEFICII

Un colectiv care functioneaza ca o familie, unde respectul fata de clienti si furnizori, dorinta continua de imbunatatire a performantelor si spiritul de echipa sunt la ele acasa.

Expirat
GESTIONAR - 3.000 LEI NET/LUNA PLUS ALTE BENEFICII  -  INTERNATIONAL TIBECOM & CO TRUST

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles