Gratis

GERMAN Speaking Customer Service in SEBES (Alba Iulia)

E.ON Dialog

Candidatul Ideal

Germana este SuperPuterea ta?
Te asteptam la noi, in Sebes (ALba Iulia)!

Descrierea jobului

In cadrul companiei noastre ai posibilitatea sa vorbesti in limba germana!

Cum? Foarte simplu:
  • Vei discuta direct cu clienti din Germania si vei raspunde solicitarilor legate de consumul energetic
  • Te vei specializa in generarea contractelor pentru energie electrica
  • Vei fi responsabil pentru clarificarea facturilor si actualizarea datelor personale ale clientilor nostri
  • Iti vei desfasura activitatea in cadrul sediului nostru din Sibiu, in regim hybrid

Ce vei primi in schimb?
  • Un salariu atractiv, pentru a-ti rasplati abilitatile magice
  • Asigurare privata de sanatate, pentru a ramana sanatos
  • Bonusuri de performanta, pentru a-ti recunoaste eforturile si rezultatele
  • Prime de Paste si Craciun, pentru a aduce bucurie in viata ta
  • Tichete de masa in valoare de 30 lei, pentru a te bucura de gustari delicioase
  • Scolarizare la sediul companiei
  • Oportunitati de training si dezvoltare, pentru a-ti perfectiona abilitatile si cunostintele
  • Acces exclusiv la platforma 7Card, pentru a-ti mentine energiile la cote maxime
  • Lista nu se opreste aici!

Daca ti-am starnit interesul, trimite-ne un CV la adresa de e-mail: recrutare-dialog@eon.com
Ai intrebari? Contacteaza-ne la numarul de telefon: 0770 300 900.
Germana ta conteaza! Alatura-te echipei noastre!

Descrierea companiei

E.ON Dialog S.R.L.

E.ON Dialog este o companie germană ce face parte din grupul E.ON Energie Germania. Suntem prezenți pe piața din România din anul 2018. Există opt filiale în Europa: cinci în Germania și trei în România. Două dintre ele sunt în județul Sibiu, în orașul de pe Cibin și în Mediaș.O nouă filială am deschis de curand la Sebeș, Alba Iulia.

În prezent, peste 500 de angajați lucrează în centrele E.ON Dialog din Sibiu, Mediaș și Sebeș. Aceștia și-au găsit locul în departamentele Customer Service (Relații Clienți și Vânzări), Energy Service (Servicii Energie) și Business Services & IT Support.

Te încurajăm să afli mai multe detalii despre companie și activitățile în care sunt implicați colegii noștri accesând direct pagina noastră de Facebook: https://m.facebook.com/eondialog

Publicat 4 Dec. 2023 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024