Gratis

Game Presenter

BURTĂVERDE VLAD-MIHAI- CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE
20 poziții

Candidatul Ideal

Esti la inceput de cariera si cauti un job bine platit? Prezinta avantaj un colectiv tanar si entuziast?

Căutam GAME PRESENTER - CAZINO Online
  • Nu se cere experienta
  • Cunoștințe de limba Engleză sunt necesare
Dacă ești o persoană deschisă, cu abilități bune de comunicare și o personalitate dinamică acest job este pentru tine!

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Bonus de relocare pentru persoane din afara Bucurestiului
  • Bonus de performanta si sporuri pentru schimburi de noapte/weekend
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariu:
  • Limba Engleza nivel mediu:
0-3 luni: 3000 RON net + bonusuri
3-9 luni: 3722 RON net + bonusuri
9+ luni: 4280 RON net+ bonusuri
  • Limba Italiana nivel avansat:
0-3 luni: 3500 RON net + bonusuri
3-9 luni: 4400 RON net + bonusuri
9+ luni: 5050 RON net + bonusuri
  • Limba Rusa nivel avansat:
0-3 luni: 3300 RON net + bonusuri
3-9 luni: 4150 RON net + bonusuri
9+ luni: 4800 RON net+ bonusuri
  • Limba Tailandeza - Thai nivel avansat:
0-3 luni: 6000 RON net + bonusuri
3-9 luni: 7450 RON net + bonusuri
9+ luni: 8570 RON net + bonusuri
  • Limba Vietnameza - Thai nivel avansat:
  • Limba Coreana nivel avansat:
0-3 luni: 8950 RON net + bonusuri
3-9 luni: 11 150 RON net + bonusuri
9+ luni: 13 000 RON net + bonusuri
  • Limba Indoneziana nivel avansat:

Locatie si Program:
  • Bucuresti - zona centrala (se lucreaza de la sediu)
  • Full Time - se lucreaza in ture (există și posibilitatea de a lucra Part Time)
Ce vei face:
  • prezentarea jocului si parcurgerea tuturor etapelor alaturi de jucatori; comunicarea cu clientii se desfasoara online
Pentru detalii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati.

Evolutionary Consulting este o companie formata dintr-un mix între consultanți cu experiență în resurse umane, cercetători, cadre didactice universitare și tineri specialisti pasionati de Psihologie organizationala si resurse umane. Principalul nostru scop este de a oferi servicii de consultanta in resurse umane bazate pe metodele şi tehnicile care si-au dovedit utilitatea in intreaga lume.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024