Game Presenter Bucuresti, in limba Engleza

Evolution Romania
50 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Evolution Romania angajeaz─â ­čą│ Game Presenter, in Bucuresti, vorbitor de limba Englez─â­čîč

Ce oferim­čĹç
ÔťůOportunitatea de a lucra ├«n ture flexibile, de la sediul central din Bucuresti;
ÔťůMediu de lucru t├ón─âr ╚Öi prietenos;
ÔťůSalariu competitiv + bonusuri de performan╚Ť─â;
ÔťůTichete de mas─â (20 RON lei/zi lucr─âtoare);
ÔťůContract pe perioad─â nedeterminat─â
Ôťů6 zile de training pl─âtit, ├«n Academia noastr─â;
ÔťůAbonament ÔÇô 7card (gym membership);
ÔťůAsigurare medical─â privata (dup─â 6 luni);
ÔťůUniform─â;
ÔťůTransport gratuit pe timpul nop╚Ťii;
ÔťůWorkshop-uri de make-up, via╚Ť─â s─ân─âtoas─â, abilit─â╚Ťi de prezentare ╚Öi cuno╚Ötinte din domeniu;
ÔťůCeai, cafea, cereale ╚Öi fructe;
ÔťůZone de joc ╚Öi relaxare dotate cu PlayStation, Air Hockey ╚Öi Fussball;
ÔťůEvenimente ╚Öi jocuri tematice (de Cr─âciun, Halloween, etc.);
Ôťů Activit─â╚Ťi ╚Öi concursuri de echip─â cu premii surpriz─â.

Descrierea jobului

Ne dorim de la tine­čĹç
­ččú
Atitudine pozitivă, comunicare și orientare către client;
­ččú Limba engleza: nivel conversa╚Ťional;
­ččúDorin╚Ť─â de ├«mbunat─â╚Ťire a cuno╚Ötin╚Ťelor lingvistice, abilit─â╚Ťile de prezentare ╚Öi multitasking.

Descrierea companiei

Despre noi
Evolution este lider mondial ├«n crearea ╚Öi furnizarea de produse ╚Öi servicii pentru cazinourile online. Peste 16.000 de EVOlutioneers din 30 de ╚Ť─âri din ├«ntreag─â lume, lucreaz─â ├«n inovare de produse, dezvoltare de software, solu╚Ťii IT, g─âzduire de jocuri ╚Öi suport pentru afaceri. Mediul dinamic ╚Öi creativ Evolution ofer─â o oportunitate unic─â de cre╚Ötere personal─â ╚Öi profesional─â. Solu╚Ťiile noastre business-to-business integrate garanteaz─â c─â to╚Ťi clien╚Ťii no╚Ötri pot oferi ├«ntotdeauna o experien╚Ť─â de divertisment online de neegalat pentru juc─âtori la un nivel global. Ne str─âduim s─â r─âm├ónem o putere digital─â de produse ╚Öi servicii de divertisment, cu o gam─â ├«n continu─â extindere de m─ârci de produse precum: Evolution Live, NetEnt, Red Tiger, Ezugi, Big Time Gaming, Nolimit City ╚Öi DigiWheel.
Evolution este o companie suedeză fondată în 2006 și listată pe Nasdaq Nordic (EVO).
Evolution Rom├ónia a fost ├«nfiin╚Ťat─â ├«n 2016. Din studioul nostru modern din centrul ora╚Öului Bucure╚Öti, peste 300 de EVOlutioneers lucreaz─â pentru a dezvolta ╚Öi furniza servicii de jocuri online.
Mai multe informa╚Ťii pe joblaevolution.ro.

Publicat 8 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expir─â 9 Mart. 2024