Gratis

FUNCTIONAR ECONOMIC / ECONOMIST

POLISERV JG (PJG) SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare economice
- cunostintele de contabilitate primara sunt un plus
- permis categoria B obligatoriu
- disponibilitate program prelungit

Descrierea jobului

- activitati economico-financiare
- pachet salarial atractiv

Firma POLISERV J.G. s-a dezvoltat de-a lungul celor 20 de ani de activitate, ajungand astazi una dintre cele mai mari firme in domeniu din Ploiesti.

Suntem distribuitori autorizati ai firmelor DACIA si RENAULT, comercializam piese de schimb pentu marcile mai sus mentionate si asiguram service-ul pe perioada de garantie si post-garantie, iar la cerere procuram piese si efectuam reparatii si pentru alte tipuri de autoturisme.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024