Gratis

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV

BAMESA OTEL

Candidatul Ideal

Engleza – nivel mediu;
Cunoștinte Pachet Office (Excel, Word, PowerPoint);
Capacitate de lucru in echipa;
Abilitati comunicare dezvoltate si atentie la detalii.

Descrierea jobului

Creeaza numere de material si coduri de ambalaje in SAP;
Tine evidenta stocurilor, efectueaza impartiri de loturi si mutari de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄stoc;
Efectueaza receptia materiilor prime;
Realizeaza situatii lunare despre stocuri si situatia comenzilor de la furnizori;
Verifica si introduce packing list-urile in SAP;
Introduce comenzile de cumparare de materii prime si mentine legatura cu furnizorii;
Analizeaza situatia comenzilor din punct de vedere al materialului livrat in avans sau cu intarziere;
Gestioneaza importurile si exporturile in privinta documentatiei necesare.

BAMESA este o organizatie de anvergura internationala ce cuprinde Centre de Servicii Otel specializate in furnizarea de produse siderurgice laminate, care pun la dispozitia clientilor sai o gama ampla de produse de diverse calitati. BAMESA se bucura de increderea celor mai importante firme din sectoare ale industriei cum ar fi, industria automobilului, electrocasnica, mobila metalica si constructii.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024