Gratis

Functionar administrativ Centrala KIK Romania

KIK Textilien und Non-Food SRL

Candidatul Ideal

Daca ai:
-Capacitate de organizare
-Capacitate de comunicare într-un mediu dinamic
-Cunoștințe de operare Microsoft Office
-Disponibilitate pentru un job de 4-6 ore/zi; 3 zile/săptămână (marţi,miercuri,joi)
-Cunoaşterea limbii germane constituie avantaj

Descrierea jobului

și esti pregătit/ pregătită să preie urmatoarele responsabilități:

-Pregătirea documentelor de trimis prin curier (printat, copiat, pus în plic, completat AWB în portal, chemat curier, predarea plicurilor/coletelor)
-Pregătirea bibliorafturilor cu documente necesare la deschiderea magazinelor (printat, înfoliat, îndosariat, trimis prin curier)
-Predarea și prelucrarea corespondenței de la curier / poștă și distribuirea acesteia la departamente
-Printare și copiere / scanare documente la cererea departamentelor
-Înregistrarea / ștampilarea facturilor, diverselor documente primite prin poștă / prin curier
-Gestionarea rezervărilor pentru hoteluri și bilete avion
-Efectuarea comenzilor de papetarie pentru centrală
-Efectuarea comenzilor de transfer paleți între magazine (cotație preț de la 2 firme externe partenere, amplasare comandă)
-Gestionarea mesajelor venite pe adresa oficială a companiei: office@kik.ro, eventual redirecționare către departamente
-Răspunde la apelurile telefonice externe și oferă informații clienților, redirecționează apelurile către departamente

Te așteptăm sa ni te alături!

Descrierea companiei

Noi suntem KIK:
-Unul dintre primii 10 cei mai mari retaileri din Germania, cu circa 3.400 de magazine în 13 țări din Europa,
-Din 2018 prezent în România, a 10-a țară la nivel european în care compania a început să fie reprezentată,
-Cu 130 de magazine KiK România și o expansiune în plină desfășurare,
-O echipă de oameni dedicați, care au creat un climat de lucru plăcut.

și îți oferim:
-Un loc de muncă sigur și stabil la sediul nostru central din București, b-dul Theodor Pallady lângă Auchan/Ikea, ușor accesibil cu metroul,
-Posibilitatea de a te dezvolta odată cu compania și de a avansa în timp pe o altă poziție;
-15% discount la toate cumpărăturile efectuate la KiK
-25% discount la orice produs - de 2 ori pe an
-50% discount la articolele de îmbrăcăminte - de 2 ori pe an, la început de sezon
-Pachet salarial atractiv.

Fii parte din povestea noastră de succes, trimite CV-ul si aplica!

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024