Publicat 13 Mai 2021 | Reactualizat 12 Iun 2021 | Expiră 13 Iun 2021

FUNCȚIONAR BIROUL INFORMAȚII CU CLIENȚII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Așteptăm CV-ul tău dacă:

  • îți dorești să lucrezi într-o echipă dinamică și ambițioasă
Ce așteptăm:
  • cel puțin studii medii, constituie avantaj studiile superioare
  • cunoașterea bună a limbii germane
  • cunoașterea limbii engleze la nivel de conversație
  • îndeplinirea sarcinilor precis, eficient și INDEPENDENT
  • creativitate, abilități de rezolvare a problemelor
  • flexibilitate
  • toleranță la stres
  • bune abilități de comunicare
  • cunoștințe în domeniul informaticii la nivel de utilizator
Ce oferim:
  • salariu atractiv și competitiv în domeniu
  • fond corporativ sigur
  • oportunități de muncă pe termen lung cu posibilități de dezvoltare
  • atmosferă plăcută la locul de muncă, colegi prietenoși

Descrierea jobului

Niște detalii legate de atribuțiile tale:

  • comunicare în limbi străine (germană și engleză) cu clienții deja existenți (vorbit + scris)
  • gestionarea, urmărirea, procesarea și confirmarea plângerilor în limbi străine (germană și engleză)
  • management birou: gestionare documente, întreținerea bazelor de date
  • alte activități administrative

Expirat
FUNCȚIONAR BIROUL INFORMAȚII CU CLIENȚII  -  ADA FABRICA DE MOBILA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles