Gratis

Full Stack Marketer

SOLO Fintech

Candidatul Ideal

Cum ești tu?
  • Ai experiență de minim 3 ani în roluri de marketing
  • Ai o înțelegere excelentă a marketingului digital, inclusiv SEO, PPC și CRO.
  • Ai o privire de ansamblu asupra modului în care canalele de marketing generează impact în business
  • Transformi cu uşurinţă ideile în acțiune și apoi în rezultate măsurabile
  • Formulezi cu ușurință ipoteze pe care să le testezi sub formă de experimente
  • Ești o persoană super curioasă și autodidactă, cu o abordare responsabilă
  • Te caracterizează proactivitatea, creativitatea și înclinația către obținerea de rezultate
  • Înveți constant și urmărești cu interes toate newsletter-urile cool despre marketing și tech
  • Comunici deschis, primești și oferi feedback cu ușurință
  • Explorezi perspective inovatoare și ieși din tiparele obișnuite
  • În facultate, obișnuiai sa coordonezi fiecare proiect, motivând membrii echipei să livreze rezultate de calitate la timp.

Descrierea jobului

Despre rol
  • Ca Full Stack Marketer la SOLO, vei dezvolta, implementa și executa strategia de marketing pentru întreaga organizație cu scopul achiziției de clienți noi.
  • Ne dorim, atât în marketing cât și în business, un lider remarcabil, deoarece vei lucra în strânsa colaborare cu fondatorii SOLO pentru a stabili bugete și obiective, și vei dezvolta strategii de marketing pentru produse și servicii.

Ce vei face
  • Vei crea, împreună cu echipa de Marketing, strategia pentru canalele de marketing SOLO
  • Vei transforma planurile de marketing într-un calendar de activități și vei stabili și implementa procesele aferente
  • Vei monitoriza și analiza rezultatele activităților tale și vei propune idei de îmbunătățire a rezultatelor
  • Vei pregăti rapoarte, vei gestiona bugete și vei participa la discuții despre strategie împreună cu echipa SOLO
  • Vei analiza performanța canalelor de marketing și vei optimiza constant ratele de conversie
  • Vei lucra îndeaproape cu echipa de Marketing și furnizorii externi pentru gestionarea canalelor de marketing SOLO
  • Vei integra strategic eforturile de comunicare și marketing corespunzătoare achiziției de noi clienți
  • Vei purta concomitent mai multe pălării: ideație, planning, management al resurselor, implementare, măsurare, analiză și îmbunătățire constantă a rezultatelor.

​Ce oferim noi
  • Salariu competitiv și pachet de acțiuni (Employee Stock Option Plan)
  • Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria
  • Flexibilitate în program, inclusiv posibilitatea de a lucra de acasă atunci când ai nevoie, cu menținerea unei prezențe la birou în majoritatea timpului.
  • Abonament Bookster
  • Pauză de lectură zilnică, bootcamp anual, cărți cadou la angajare
  • Healthy bar cu fructe proaspete, alune, cafea și cele mai bune ceaiuri, atmosfera relaxată în birou și colegi inteligenți și prietenoși.

SOLO Fintech este un startup inovator care dezvoltă o platformă digitală pentru administrarea completă a unui PFA.

Obiectivul nostru este să transformăm contabilitatea din România, de la complex și birocrat, la digital și simplu. Noi credem în tehnologie și bucuria de a ne face clienții fericiți. Suntem un startup dinamic, cu colegi super fain si cateva mii de clienti fericiti.

Am lansat serviciul SOLO in 2021 și avem deja peste 2700 de clienți și un ritm de creștere foarte bun. Ceea ce înseamnă că trebuie să angajăm colegi noi 🤗.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024